ЯКА РІЗНИЦЯ МІЖ КОНТРОЛЕРОМ ROSSLARE-AC-F43 І ЗЧИТУВАЧЕМ ROSSLARE- AY-F54, І ЩО КРАЩЕ  ПРИДБАТИ, АДЖЕ РІЗНИЦЯ ВСЬОГО 5$ СПАСИБІ.0962143543 ОЛЕГ ОДЕСА

ROSSLARE-AC-F43 це повнофункціональний автономний пристрій, який містить в собі кодову клавіатуру і контроллер для зберігання коду і управління реле. ROSSLARE- AY-F54 пристрій, який працює спільно з виносним контроллером і може працювати у  системах з безліччю точок проходів.

підкажіть, який пристрій підійде для фіксації потрібного моменту автоматично з тривалістю зйомки  чотири години з можливістю перегляду 

Для даних цілей Вам необхідна камера і відеореєстратор з жорстким диском, який пише по детекції руху

Як правильно вибрати відеореєстратор?

Відеореєстратор - одна з основних складових системи відеоспостереження. Його вибір залежить від багатьох чинників, серед яких місце установки (монтажу), необхідна якість запису, зручність управління, наявність додаткових функцій, сумісність з іншим устаткуванням і, звичайно, ціна.
У кожному конкретному випадку визначальним чинником вибору відеореєстратора можуть бути різні критерії або набір певних функцій.

Однією з важливих функцій при виборі відеореєстратора може стати можливість виконання декількох операцій одночасно. За цією ознакою відеореєстратори умовно розділяються фахівцями на дуплексних (здатні виконувати 2 операції одночасно), триплексные (три операції) і пентаплексные (п'ять операцій). Наприклад, відеореєстратор, що працює в режимі пентаплекс, може одночасно виводити зображення з підключених відеокамер, здійснювати і відтворювати запис, робити резервне копіювання і передавати дані мережевому клієнтові.

Розглянемо основні функції і відмінності відеореєстраторів.

По виконання їх можна умовно розділити на 2 типи: реєстратори в промисловому корпусі ("standalone") і на базі ПК (РС-base). В кожного з них є свої особливості.

Відеореєстратори "standalone":

стабільніші в роботі, оскільки використовують операційну систему, як правило засновану на базі Linux або RTOS (Real Time Operation Systems - спеціально розроблена ОС "реального часу") і виключають установку ігор, сторонніх програм і шкідливий вплив вірусів. Відеореєстратор з операційною системою RTOS захищений від втрати частини відеоінформації в разі відключення електроживлення. При використанні операційних систем Windows або Linux, відеоінформація спочатку накопичується в оперативній пам'яті і порціями записується на диск, тому навіть при короткочасному відключенні електроживлення частина інформації може бути не збережена більше личать для користувачів, що не мають навиків роботи на комп'ютері, оскільки мають меню схоже з побутовою аудио- і відеотехнікою, і управляються кнопками з передньої панелі або з гик-пульта легко вбудувати в інтер'єр приміщення, оскільки компактніші і по дизайну схожі з побутовою аудио- і відеотехнікою зібрані в заводських умовах, що виключає самостійну збірку і підбір комплектуючих дорожче, ніж відеореєстратори на базі ПК дорожче в ремонті, оскільки використовують унікальні запчастини

Відеореєстратори на базі ПК:

"Видеорегистраторы

можна зібрати самостійно, використовуючи комплект багатоканальних плат відеозахвату і ПК простіше використовувати і набудовувати, оскільки мають інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс і зазвичай працюють в операційній системі Microsoft Windows дешевше, ніж відеореєстратори "standalone", завдяки використанню стандартних комп'ютерних комплектуючих простіше і дешевше в ремонті - необхідні комплектуючі є практично в будь-якому комп'ютерному магазині можливість модернізації (установка сучасніших модулів, додаткових дисків і тому подібне), завдяки модульній конструкції як правило, такі реєстратори мають всі недоліки операційної системи Microsoft Windows, а значить менш стабільні в роботі Якість запису відеореєстратора
Якість запису - це один з основних критеріїв при виборі відеореєстратора.

Якість запису визначається двома параметрами: дозволом запису - кількість крапок, з яких складається відеозображення, - 176х288, 352х288, 704х288, 704х576 швидкістю запису - сумарною кількістю кадрів в секунду по всіх відеоканалах. Наприклад, якщо для 8-канального реєстратора вказана швидкість запису 100 к/с, то по кожному каналу можна виробляти запис із швидкістю 12,5 к/с. Максимальна швидкість запису на 1 канал - 25 к/с для стандарту PAL, що відповідає режиму "Запис в реальному часі".

Як правило, в рекламних цілях виробники вказують лише максимальні параметри. Проте часто при максимальному дозволі не забезпечується заявлена швидкість запису і, навпаки, при максимальному скороси записі не забезпечується максимальний дозвіл.

Для правильної оцінки якості отримуваного відеозображення необхідно з'ясувати, при якій швидкості запису обчеспечивается потрібний дозвіл по кожному каналу, наприклад, 704х288 при 25 к/с або 704х576 при 12,5 к/с.Формат стискування відеоінформації при записі на жорсткий диск
Вибираючи відеореєстратор, потрібно звернути увагу на використовуваний в нім формат стискування відеоінформації. Зазвичай використовуються
MJPEG, MPEG4, H.264.

Кожен з цих форматів має свої особливості:

MJPEG - це один з перших форматів запису відеозображення, заснований на покадровому методі відеостискування. Запис, зроблений в цьому форматі, займає більший об'єм дискового простору. Відеореєстратори, использущие MJPEG, мають застарілу елементну базу, тому їх вартість нижче MPEG4 - це сучасніший формат, призначений для стискування потоку аудио- і відеоінформації. Запис, зроблений відеореєстратором, використовуючим MPEG4, займає приблизно в 10 разів менше місця дискового простору. Такі відеореєстратори мають сучаснішу елементну базу, отже, їх ціна вище. H.264 - цей формат використовує новітні алгоритми стискування аудио- і видеоинформациии і є логічним продовженням розвитку формату MPEG4. Відмітними особливостями цього стандарту від MPEG4 можна назвати покращуване перенесення кольорів, підвищену чіткість зображення; відеоінформація, записувана в Н.264, займає приблизно в 2 рази менше місця на диску, чим попередній формат. Вартість відеореєстраторів з Н.264 вища, ніж на основі MPEG4. Відеозапис при виборі відеореєстратора необхідно визначити потрібний часовий інтервал, протягом якого вироблятиметься запис.

Для визначення необходимового дискового простору, Вам потрібно повідомити постачальника:

-про дозвіл, з яким необхідно виробляти запис (наприклад, запис з дозволом 704х576 займає приблизно в 4 рази більше місця на диску, чим запис з дозволом 352х288)

-швидкість, з якою необхідно виробляти запис (наприклад, запис із швидкістю 25 к/с, займає в 2 рази більше місця на диску чим запис із швидкістю 12,5 к/с) 

-кількість записуваних відеоканалів

При необхідності, можна розрахувати його самостійно по формулі, знаючи розмір кадру (параметр F), значення якого потрібно уточнити у постачальника.S = NxFxVxTx0,0824, де:

S - об'єм дискового простору (ГБ)
N - кількість каналів, по яких ведеться запис
F, - розмір кадру (кБ) (залежить від формату стискування, див. тих. характеристики відеореєстратора)
V - швидкість запису на канал (к/с)
T - час, протягом якого необхідно вести запис (кількість доби)

Необхідні дані можна додатково зберегти за допомогою функції резервного копіювання аудио- і відеоінформації. У сучасних відеореєстраторах передбачається така можливість архівації на CD і DVD диски, знімні жорсткі диски (Mobile Rack), USB flash-карты, USB / IEЕE1394 зовнішні жорсткі диски і по мережі.
Аби забезпечити збереження архіву, в разі пошкодження жорсткого диска, необхідно, аби у відеореєстраторові був «дзеркальний» дисковий масив
Raid.

Розмір архіву відеореєстратора визначається наступними параметрами:

кількістю жорстких дисків, які можна встановити у відеореєстратор можливістю підключення зовнішнього дискового накопичувача, у тому числі і масивів Raid форматом стискування відеоінформації Відеовиходи

При необхідності перегляду відеоінформації на аналоговому моніторі, у відеореєстратора має бути відеовихід BNC (композитний). Якщо ж планується перегляд на цифровому моніторі - вам знадобиться D-Sub(VGA).

Які основні переваги IP-камер перед аналоговими?

Десять основних відмінностей

При розгляді в широкому контексті об\'єднання відеоспостереження і IP мереж, окрім простого порівняння двох типів камер, необхідно враховувати безліч чинників, що впливають на задоволення потреби користувачів: це і принципи роботи камер, і відвертість систем, можливості технологій і перспективи їх розвитку, гнучкість, можливості об\'єднання мереж і багато що інше. Проте, в цій статті ми зупинимося на десяти найважливіших функціональних відмінностях між мережевими камерами і їх, що втрачають популярність, аналоговими родичами, а також на тому, чому ці чинники необхідно розуміти і враховувати при виборі типа камер при розробці системи відеоспостереження.

1. Кінець проблем з чересстрочной розгорткою.

Аналогові камери високого дозволу (4CIF) працюють в режимі чересстрочной розгортки, тобто кожен кадр складається з двох напівкадрів (полів), що містять парні і непарні рядки зображення. Коли в області відображення відбувається переміщення об\'єктів, навіть з незначною швидкістю, зображення рухомих предметів, особливо їх краї, стають розпливчатими - з\'являється так званий ефект «гребінки». Він виникає із-за затримки при оновленні полів з парними і непарними рядками кадру. Мережеві камери використовують прогресивне сканування - метод, який забезпечує якісніше відображення рухомих об\'єктів. Ета більш передова технологія дозволяє формувати єдиний кадр, що складається з непарних і парних рядків, що забезпечує абсолютно чіткі зображення навіть з об\'єктами, рухомими з високою швидкістю.

2. Технологія Power over Ethernet збільшує надійність і знижує витрати

Подача живлення на аналогову камеру частенько викликає певні проблеми і впливає на вартість системи, не в меншу сторону. Стандарт IEEE 802.3af для передачі живлення по Ethernet (POE), є вдалим рішенням, значно економлячи засоби при використанні устаткування на його основі - відсутня необхідність створення силової інфраструктури для живлення камер. Недоступний для аналогових камер, протокол Power over Ethernet має на увазі, що мережеві пристрої отримують живлення від комутаторів, що підтримують цей стандарт, або спеціальних конвертерів по стандартному мережевому кабелю (вита пара) 5 категорій, по якому передаються дані і відео. Це обіцяє максимум вигоди користувачам, оскільки використовується єдиний стандарт, який підтримується всіма мережевими пристроями, можна використовувати техніку різних виробників, не побоюючись, що виникнуть проблеми з її сумісністю. Використання протоколу POE дає ще одну перевагу: все устаткування, у тому числі і камери, може бути підключене через джерело безперебійного живлення, і в разі перепадів напруги або відключення живлення система залишиться працездатною.

3. Мегапіксельна розподільна здатність

Аналогові камери підтримують телевізійні стандарти NTSC/PAL, які передають відео з дозволом, відповідним 0.4 мегапиксела при 4CIF. Після появи моніторів високого дозволу, що дозволяють відображувати інформацію з дозволом більш одного мегапиксела, користувачі почали висувати підвищені вимоги і до пристроїв здобуття відео - відеокамер. Підвищені вимоги до роздільної здатності камер стали з\'являтися і на ринку систем відеоспостереження. Вищий дозвіл мережевих камер забезпечує перегляд дрібніших деталей і може покрити великі області перегляду. Це гарантує, що інвестиції в системи безпеки на базі IP камер не будуть витрачені даремно, оскільки без додаткових витрат на обробку зображення можна розпізнати обличчя порушника, різні дрібні предмети або їх частини. Мегапікселниє IP-камеры також можуть бути використані замість камер з трансфокаторами, а у ряді випадків і камер з позиционерами.

4. Інтелект на рівні камери

На зміну звичайному видооборудованию, широко представленому у всіх куточках світу, приходить нове \"розумне\" відео. Відповідаючи вимогам інтелектуальності, сучасні мережеві камери мають вбудований детектор руху, систему управління подіями і обробки сигналів тривоги, таким чином камера сама вирішує, коли необхідно посилати відео, з якою швидкістю і в якому дозволі і коли потрібно інформувати оператора системи спостереження про необхідність проведення моніторингу або ухвалення рішення про протидію вторгненню. Не далекий день, коли мережеві камери, використовуючи нові інтелектуальні алгоритми, зможуть розпізнавати номери машин, визначати кількість людей в кадрі, аналізувати рівень їх агресивності і так далі Інтелектуальність на рівні камери дозволяє набагато більш продуктивно і ефективно використовувати ресурси устаткування в системі відеоспостереження, чим обробка відео потоку на DVR або центральному сервері системи. Мережеві камери вирішує ще одну дилему: брак обчислювальних ресурсів для анал иза і обробок великої кількості відео каналів в режимі реального часу. Мережеві камери оснащені апаратними засобами і можливостями, які значно перевершують аналогові камери в завданнях аналізу зображення, дозволяючи створювати, встановлювати і успішно експлуатувати великомасштабні інтелектуальні системи відеоспостереження.

5. Інтегрований контроль PTZ і портів входа/выхода

Для управління PTZ пристроєм аналогової камери, потрібний додатковий кабель по якому передаватимуться лише команди на позиционер, прокладка якого вимагає додаткових витрат. В деяких випадках це не можливо зробити в принципі. Технології, реалізовані в IP-камерах, дозволяють контролювати і управляти PTZ по тому ж кабелю, по якому передається відео. У PTZ і купольных мережевих камерах, команди на управління позиционером і трансфокатором посилаються по IP мережі, забезпечуючи велику гнучкість і економлячи засоби. До того ж, мережеві камери можуть приймати і обробляти сигнали тривоги, що поступають з датчиків і управляти зовнішніми виконавчими пристроями через цифрові порти ввода/вывода. Все це дозволяє використовувати менше кабелю, витратити менше засобів, збільшити функціональні можливості системи і розширити можливості інтеграції.

6. Вбудований звук

Для деяких застосувань стає усе більш важливою передача звуку паралельно з відео. У аналогових системах передача звуку можлива лише по виділених аудіо лініях, окремих від каналів передачі відео. Мережеві камери вирішують цю проблему, обробляючи аудіо інформацію безпосередньо в камері, синхронізуючи її з відео або навіть об\'єднуючи в той же відео потік, і потім посилаючи по мережі для контролю і запису. Звуковий канал може бути як одно- так і двонаправленим, що дозволяє не лише отримувати, але і передавати звук на об\'єкт спостереження. Установка звуку легка і практично нічого не коштує, але лише якщо Ви використовуєте мережеві камери.

7. Безпека комунікацій

З аналоговою камерою відео сигнал передається по коаксіальному кабелю без якого або шифрування або встановлення достовірності передавального пристрою. Таким чином, практично не існує перешкод для несанкціонованого підключення і зняття відео сигналу, а у гіршому разі, заміни сигналу від камери іншим відео сигналом (можна пригадати фільми «Справжня МакКой» або «Одинадцять друзів Оушена» ). IP камери можуть шифрувати відео, що посилається по мережі, гарантуючи, що відео потік не буден доступний для несанкціонованого перегляду і втручання в нього ззовні. Система може також встановлювати ідентифікацію підключення, використовуючи сертифікати шифрування, з певною мережевою камерою, таким чином усуваючи можливість будь-якого проникнення в лінію зв\'язку. IP камера може додавати зашифровані \"водяні знаки\" у відео потік, дані з інформацією відносно зображення, часу, місця розташування, користувачів, тривог і так далі, аби забезпечити безпеку тракту передачі інформації. Чи мають аналогові до амеры хоч би одну з цих функціональних можливостей? Відповідь очевидна - ні.

8. Гнучка, рентабельна інфраструктура.

Аналогове відео зазвичай передається по дорожчому коаксіальному або спеціальному кабелю, або безпровідними засобами. Якість зображення, при використанні цих методів передачі інформації, погіршуватиметься при збільшенні відстані. Ще більш ускладнює ситуацію необхідність створення кабельних систем для подачі живлення, передачі звуку, сигналів з датчиків і команд на виконавчі пристрої, управління PTZ пристроями. Системи IP-видеонаблюдения позбавлені цих недоліків, при цьому вони дозволяють вирішувати ці проблеми з меншими витратами і забезпечують додаткову функціональність. Для того що б переконатися, що якість зображення, передавана з мережевих камер не залежить від відстані, досить через веб-сервер браузер завантажити зображення з будь-якою IP відеокамери, які розташовані по всьому світу. Мережі на основі IP - стала, стандартизована технологія, що означає, що витрати на її організацію порівняно невеликі. На відміну від аналогових систем, відео потоки на основі IP можуть передавати ся по всьому світу, використовуючи можливості вже існуючої інфраструктури. Інформації по IP мережам передається пакетами, тому по одній лінії можуть передаватися безліч потоків даних різних типів. При побудові систем IP відеоспостереження використовується не дорогий кабель «вита пара» 5 категорій, по одній лінії Ethernet можуть одночасно передаватися сотні відео потоків з швидкістю до 1 Гигабіта в секунду.

9. Дійсно цифрові рішення.

CCD сенсор в аналогових камерах генерує аналоговий сигнал, який оцифровується в аналого-цифровому конвертері, для обробки сигналу в DSP ( процесор цифрової обробки сигналу). Потім сигнал переводиться назад в аналоговий для його подальшої передачі по коаксіальному кабелю. Нарешті в DVR або сервері з платами відеозахвату сигнал ще раз перетвориться в цифрову форму для запису. В результаті виходить мінімум три перетворення А-Ц-а, в кожному з яких відбувається втрата якості зображення. У мережевих камерах зображення конвертується в цифрову форму один раз, і далі передається в цифровому вигляді без додаткових перетворень і деградації зображення.

10. Нижча загальна вартість володіння.

Всі інноваційні рішення, які застосовуються в мережевих камерах і описані вищим, ведуть до зниження як первинних вкладень, так і витрат на експлуатацію. Ціна мережевої камери дійсно може бути вище аналоговою, якщо розглядати лише камери. Але якщо порівнювати вартість за канал, то система, побудована на мережевих камерах, що перевершують аналогові по функціональності і гнучкості, стає порівнянна з аналоговими системами, використовуючими DVR, а частенько виявляється дешевшим за них. Нижча вартість систем IP відеоспостереження виходить із-за використання в них мережевого і комп\'ютерного устаткування, що підтримує відкриті галузеві стандарти, які використовують всі виробники в IT секторі, у відмінності від часто не сумісних між собою апаратних засобів аналогових систем, у тому числі і DVR. Це радикально спрощує управління і витрати на устаткування, особливо для великих систем, де пристрої зберігання і сервери істотна частина загальної вартості рішення. Додаткову економію об беспечивает використання єдиної інфраструктури. Мережі на основі IP - Internet, LAN, WAN з різними методами зв\'язку як дротяними, так і безпровідними, можуть паралельно використовуватися іншими застосуваннями і є менш дорогою альтернативою традиційним аналоговим мережам. І якщо мережеві камери позбавлені головного недоліку - високої вартості володіння, що ще потрібне для ухвалення рішення?

День добрий! Підкажіть схему підключення домофонів

Cтруктура домофонів різних торгівельних марок, таких як Commax, Vizit, часто відрізняється, тому при підключенні потрібний індивідуальний підхід до кожної моделі. Проте існує класифікація схем підключення за видами:

1. Схема підключення домофона на багато абонентів для систем з декількома рівнями доступу.

2. Схема для підключення видеодомофона з одним відеоканалом і однією панеллю.

3. Схема інсталяції домофона з однією вхідною панеллю за наявності п'яти відеоканалів.

4. Схема установки домофона з одним центральним входом, пультом консьєржа і двома входами II рівня доступу.

Як підключити видеодомофон покажемо на прикладі домофона COMMAX DPV-4МТ. Цей домофон дозволяє підключити відеокамеру або ж додаткову панель виклику.

Представлена схема також допоможе Вам при інсталяції домофонів Commax DPV-4PF2, Commax DPV-4PN, Commax DPV-4HP2, Gardi DPS24B

Нові товари
SiteHeart
Я знайшов помилку

Запитання-відповідь

Поставити своє питання

*:
E-mail*:
Текст повідомлення*:
*
Хіти продажу