Доставка замовлення

Оберіть товар, що вас зацікавив і замовте у будь-який зручний для вас спосіб: по тлефону, ICQ, email, через кошик сайта.  Під час замовлення обов'язково вкажіть колір, що вам подобається, варіант оплати, адресу доставки, ПІБ адресата.

По Києву магазин доставить ваше замовлення протягом доби після оформлення замовлення, доставка платна від 30 до 50 грн.  

По Києву доставка здійснюється з 10 до 18 години у рабочі дні та з 10 до 16 години у суботу (якщо встигнете оформити замовлення до 17 години у п'ятницю).  Наші співробітники оперативно доставлять ваше замовлення разом з комплектом необхідних документів за вказанною адресою.

У нас можлива: оплата готівкою, коли ви отримуєте замовлення, та безготівкова оплата на рахунок фірми.

 

Доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами доставки "Автолюкс" та "Нова пошта"після сплати замовлення. Доставка обладнання у регіони платна та здійснюється за тарифами фірм перевізників. Оплата перевезення здійснюється у момент отримання посилки.

Список представництв компанії "Автолюкс"

Список представництв компанії  "Нова пошта"

Якщо вам вигідна безготівкова оплата - Ви можете сплатити замовлення у будь-якому відділенні банку або ощадної каси. Після сплати вам потрібно буде надати копії документів, що засвідчують вашу особу, копію паспорта та ідентифікаційного кода; для организацій - копії свідоцтва реєстрації та оригінал довіреності.

Строк та вартість доставки

Посилка буде доставлена протягом 1-2 рабочих днів (відлік строку доставки починається з моменту нарахування грошей за товар на наш розрахунковий рахунок).
Перед доставкою Вам зателефонують, щоб уточнити зручний для Вас час, коли вам передадуть посилку.
Якщо Ви робите замовлення до 11 години у робочий день, то швидше за все ви отримаєте його вже наступного дня.

Оформлення гарантійних та фінансових документів

Одночасно з товаром кур'єр передасть Вам повний пакет документів: товарний чек (рахунок фактуру та видаткову накладну, якщо у вас безготівкова оплат), інструкцію з експлуатації та гарантійний талон на придбану техніку.
Гарантійний строк - 12 місяців.

SiteHeart
Я знайшов помилку

Доставка