Сучасні системи безпеки - гарантія вашого спокою

Мій дім – моя фортеця … Актуальне колись з практичної точки зору висловлювання давно набуло більш глибокий зміст: на добре захищеній території людина почуває себе комфортніше, спокійніше, впевненіше. Щоб забезпечити це сьогодні, зовсім не обов'язково вибудовувати неприступний форт, адже сучасні системи безпеки - це комплексний набір високотехнологічних засобів, однаково ефективних і в квартирі, і на території заміського володіння, і в офісі, і навіть на підприємстві.

 

Основні складові систем безпеки

 

Насправді універсальної системи, що забезпечує безпеку, не існує - перелік її компонентів безпосередньо залежить від особливостей території, що охороняється і конкретних цілей власника. Однак список елементів, в різних комбінаціях входять до структури систем безпеки, і перелік основних її компонентів вельми конкретний.

 

 

 

 

 

Важливо відзначити, що всі перераховані компоненти можуть бути як незалежними локальними, так і з'єднані між собою в єдину мережу - в такому випадку ефективність системи істотно зростає. Розглянемо найбільш поширені і затребувані компоненти, що забезпечують безпеку об'єкта, докладніше.

 

Система контролю і управління доступом

 

Цей елемент систем безпеки часто називають по абревіатурі - СКУД. Із самої назви зрозуміло основне призначення - подібна система забезпечує обмеження доступу на територію, не допускаючи проникнення небажаних сторонніх осіб. Але на цьому її функції не закінчуються: ефективний контроль доступу припускає ще і неможливість таємно пронести на територію або винести з неї що-небудь.

 

Напевно, кожен розуміє значимість окремих елементів, які можуть входити в СКУД. Більш того - багато хто використовує їх у повсякденному житті: принаймні, замки, домофони і огорожі присутні на будь-якій території, включаючи приватну. Масштабні об'єкти облаштовуються шлагбаумами, турнікетами, прохідними і враховують робочий час елементами. Одним з найважливіших компонентів СКУД є охоронна сигналізація.

 

Контроль доступу може бути і автоматизованим - у таких випадках застосовуються спеціальні контролери та зчитувачі. Що саме з перерахованого необхідно купити в кожному конкретному випадку, можна з'ясувати, проконсультувавшись з фахівцями.

 

Відеоспостереження

 

Ми звикли вже до того, що відеоспостереження встановлюється в багатьох громадських місцях, і часом навіть не підозрюємо про основну його функцію - де б не була змонтована система відеоспостереження, її призначення - забезпечити максимальну безпеку людей , що знаходяться на території, що охороняється. Відеоспостереження може бути встановлено на будь-якому об'єкті - від міської квартири до території, на якій розташований комплекс будівель різного призначення.

 

Принцип дії систем відеоспостереження простий: з контрольної точки, на якій встановлена камера, що стежить , безперервно подається зображення на екран монітора, дистанційно або через сполучні кабелі. Причому кількість камер може бути якою завгодно - залежно від масштабів об'єкту, що охороняється, купити і встановити можна від однієї до кількох десятків. Головне при облаштуванні системи відеоспостереження - уникнути сліпих зон, що знаходяться поза полем зору камер - тільки тоді можлива максимальна ефективність відеоспостереження.

 

Крім того, що передане зображення відтворюється на моніторі, для зручності обробки та аналізу інформації воно може зберігатися на різних носіях, в тому числі і в архівованому вигляді.

 

Важливо відзначити, що інтеграція відеоспостереження з будь-якої іншої системою безпеки - з тим же СКУД, пожежною сигналізацією або системою обліку робочого часу - істотно підсилює їх ефективність, а також підвищує оперативність реагування на будь-яку виниклу позаштатну ситуацію.

 

Дистанційний контроль

 

Існує можливість контролювати що відбувається за допомогою відеоспостереження, навіть перебуваючи на істотній відстані від об'єкта, що охороняється - через Інтернет, за допомогою звичайного смартфона, ноутбука або планшета. Іншими словами, ви залишитеся в курсі подій, що відбуваються в своїй квартирі, будинку, офісі, магазині і так далі, навіть відлучившись у відрядження або відправившись в туристичну поїздку - потрібно тільки купити і встановити систему відеоспостереження, спроектовану з урахуванням ваших особистих вимог і особливостей об'єкта .

 

Ось так, за допомогою технічних засобів будь-яка сучасна квартира, офіс, підприємство, магазинчик чи торговий центр можуть стати по-справжньому неприступною для зазіхань ззовні або зсередини фортецею.

 

Данна стаття і всі матеріали, які разміщені на цьому сайті, захищені (Закон про авторське право). Копіювати статтю повністю або хоча б частину: абзац, рядок, речення без дозволу адміністрації заборонено. Подробиці на сторінці . Автор текста: Таміла Іванченко.

Останні новини
Нові товари
SiteHeart
Я знайшов помилку
Можливо ці товари Вас зацікавлять
Хіти продажу